Gimnazjum nr 35 im. Zofii Chrzanowskiej
ul. Limanowskiego 60/62, 30-534 Kraków
tel./fax: (12) 656-17-34
sekretariat czynny: pon. - pt. 8:00 - 15:00 (w wakacje czynny 9:00 - 13:00)

Wyniki konkursów przedmiotowych

W roku szkolnym 2015/16 wielu uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Lista finalistów olimpiad jest imponująca. To wielka radość móc współpracować z tak ambitnymi i uzdolnionymi młodymi ludźmi.

Jeden z naszych uczniów, JAN MIGDUŁA z klasy III b, uzyskał tytuł LAUREATA Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Dnia 6 marca 2016r. w Gimnazjum nr 39 w Krakowie odbyła sie uroczystość wręczenia nagród najlepszym uczestnikom tego konkursu.

zdjecie2

Serdecznie gratulujemy Laureatowi i Finalistom                                                                                            Grono Pedagogiczne