Przyjmowanie wniosków o świadczenia wychowawcze (500+)

W okresie od 01.04.2016 do 29.04.2016 r. istnieje możliwość złożenia w szkole wypełnionych wniosków „Rodzina 500+”. Wnioski mogą składać tylko rodzice dzieci uczęszczających do naszej szkoły, zameldowani w gminie Kraków (zameldowanie dotyczy rodzica). Formularze wniosków i wypełnione wnioski ,wydaje i odbiera sekretarz szkoły Pani Monika Para-Zaborowska w sekretariacie  Ip. ul. Limanowskiego 60/62.

Terminy pobierania i składania wniosków:

poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 8.30 – 10.30

Uwaga!

Osoba przyjmująca nie udziela informacji dotyczącej prawidłowego wypełniana wniosków.