Wakacyjny numer gazetki "Strefa 35"

<okładka>

Wakacyjny 32. numer gazetki szkolnej "Strefa 35" przyszedł tuż przed wakacjami. A w nim wszystko o wszystkich, czyli parę słów o każdym trzecioklasiście. Są też krótkie reklacje z Dyktanda Podgórskiego, Pikniku integracyjnego i Zielonych Szkół.

I wiecie co? "Strefa 35" znów na podium konkursu krakowskich gazetek szkolnych. Dwa razy pokonywaliśmy wszystkich a tym razem mamy III miejsce!
Dostaliśmy też wyróżnienie za "budowanie dobrych relacji między nauczycielami a uczniami" oraz dwa wyróżnienia indywidualne dla Kornelii Wójcik i Zuzanny Godoń z kl. IIa za "pomysłowe i dowcipne atlasy nauczycieli i ryb samorządowych".

Wszystkie dotychczasowe 32 numery znajdziesz cyfrowo w dziale Strefa Ucznia > Gazetka "Strefa 35".