Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

2016 09 01 pocz roku 10

Pierwszego września 2016 spotkaliśmy się na dziedzińcu szkoły, by przywitać nowy rok szkolny.

Pani dyrektor Bożena Skowronek powitała serdecznie wszystkich i zaczęła przedstawiać po kolei nauczycieli. Jak zwykle największe brawa zebrał geograf Piotr Żurawik i ksiądz Stanisław Czernik. Słońce oświetlało dziedziniec, a wszystkim dopisywały humory. Po zakończonej uroczystości zarówno grono nauczycielskie jak i uczniowie stanęli do zdjęć, które niebawem ukażą się w naszej galerii. Następnie pierwsze klasy udały się na spotkania z wychowawcami, testy z języka angielskiego kwalifikujące do odpowiednich grup oraz oprowadzanie po szkole. Pozostali, pełni nowych nadziei, udali się do domów:)

Do wakacji pozostało już mniej niż 300 dni!

2016 09 01 pocz roku 12