Konkurs plastyczno- literacki : "Kultura i czystość na co dzień"

Regulamin

1. Należy wykonać pracę plastyczną  ( komiks, ilustracja, collage, manga itp.) dowolną techniką  (kredki, farby, ołówek,  collage np. ze zdjęć) o wymiarach A – 3 lub  A – 4 .
  2. Napisać przysłowie, wiersz, fraszkę albo opowiadanie , a następnie  zilustrować . W tym wypadku ilustracja może być mniejsza lub przeplatać się z tekstem.
  3. W pracach powinny być poruszone problemy dotyczące zachowania i czystości, które związane są ze szkołą, klasą, zachowaniem na przerwie, w szatni, a nawet w toalecie, dojazdem do szkoły i zachowaniem po lekcjach.
  4. Formy prac mogą być żartobliwe, ale nieobrażające nikogo.
  5. Zarówno prace plastyczne, jak i literacko – plastyczne muszą być podpisane (imię, nazwisko, klasa).
  6. Prace należy składać  w pokoju nauczycielskim w nieprzekraczalnym terminie do 4 maja 2015r. (u p. E. Bogdanowskiej-Spuły lub p. Beaty Wojtasińskiej).

Życzymy powodzenia uczestnikom!

E. Bogdanowska- Spuła