Konkurs plastyczno-literacki "Kultura i czystość na co dzień"

REGULAMIN KONKURSU

1. W części plastycznej należy wykonać zabawny znak graficzny lub pracę plastyczną (komiks, ilustracja, manga itp.) dowolną techniką płaską (kredki, farby, ołówek, collage np. ze zdjęć) na temat przestrzegania zasad kultury i zachowywania czystości na co dzień przez uczniów naszej szkoły.

2. W części litarackiej, literacko- plastycznej trzeba wymyślić przysłowie, sentencję, krótki wiersz (fraszkę) lub  hasło reklamowe. Ilustracja może być uzupełnieniem tekstu literackiego, może się też z nim przeplatać.

3. W pracach powinny zostać poruszone problemy dotyczące przestrzegania norm społecznych  związanych z kulturą i czystością (zachowanie na lekcji, na przerwie, w szatni, w toalecie, na wycieczkach, w tramwaju lub w autobusie- w czasie dojazdu do szkoły ).

4. W formie i treści prac dopuszcza się zastosowanie żartobliwej , humorystycznej konwencji pod warunkiem, że nie będzie ona naruszała czyjejś godności i nie będzie nikogo obrażała .

5. FORMAT PRAC: A-3 LUB A-4.

6. Zarówno prace plastyczne jak i literacko – plastyczne muszą być podpisane (imię, nazwisko, klasa).

7. Prace należy składać w pokoju nauczycielskim w nieprzekraczalnym terminie do16 czerwca 2016 r. (u p. E. Bogdanowskiej-Spuła lub p. Beaty Wojtasińskiej).

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom,

E. Bogdanowska- Spuła