Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
lo43

Konkursy i olimpiady

Wyniki Konkursu Literackiego

Laureaci Szkolnego Konkursu Literackiego

I MIEJSCE:

 Aleksandra Włodarczyk, kl. IIIc, Jest ktoś tutaj ze mną…

 II MIEJSCE:

 Karolina Dziedzic, kl. II d , O zmierzchu

 III MIEJSCE:

 Gabriela Włodarczyk, kl. III c , Dobranoc Skarbie

 

 WYRÓŻNIENIE:

 Adrianna Agadżanian, kl. II d, Życie nowe

Sebastian Przytuła, kl. II b, Miłość to…

 

Gratuluję laureatom , życząc dalszych sukcesów literackich.

                                                                                                                                                                     Beata Wojtasińska

Regulamin Szkolnego Konkursu Literackiego

„Czucie bogatsze w osnowę niż w słowa

Pyszni się z swojej wartości , nie z ozdób”

W. Szekspir „Romeo i  Julia”

Regulamin Szkolnego Konkursu Literackiego

dla uczniów Gimnazjum nr 35 w Krakowie

w roku szkolnym 2014/15

 

Czytaj więcej: Regulamin Szkolnego Konkursu Literackiego

Wyniki konkursu "Jan Paweł II papież nadziei"

Wyniki konkursu o Janie Pawle II

Kategoria plastyczna

  • 1 miejsce - Klaudia Błaż kl. 3b
  • 2 miejsce - Aleksandra Wiśniowska kl. 3 a
  • 3 miejsce - Weronika Owsianka kl. 2 a

Wyróżnienia:

  • Kamil Sobolak kl. 1 b
  • Aleksandra Mitura kl. 2 b

Kategoria multimedialna

  • 1 miejsce - Żylski Szymon i Filip Szołdra kl. 3a
  • 2 miejsce - Sobolak Kamil kl. 1b, Przytuła Sebastian kl. 1b
  • 3 miejsce - Zapiór Dominika kl. 1a, Zych Ewelina kl. 1a Rudzińska Magdalena kl. 2a Kustra Alicja kl. 2a

Wyniki konkursu z wiedzy o Janie Pawle II

  • 1 miejsce - Karaś Klaudia kl. 1a,  ,Brodzicka Agnieszka kl. 3b
  • 2 miejsce - Zadora Wioletta kl. 1a
  • 3 miejsce - Rosołek Agnieszka kl. 3c, Wójtowicz Gabriela kl. 3b, Toporowska Natalia kl. 3b

Wyniki konkursu "Szkoła gier i grafiki"

Do konkursu zgłoszono 14 prac. Przyznano 2 głowne nagrody oraz 3 wyróżnienia.

  • Nagroda Główna w kategorii "modelowanie 3D" - Agata Zychal kl. 3A

  • Nagroda Głowna w kategorii "gra komputerowa" - Paweł Biesikirski kl. 3C

  • Wyróżnienie - Maja Wnuk
  • Wyróżnienie - Szymon Pazdan
  • Wyróżnienie - Szymon Żylski

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród podczas akdemii 26 czerwca.

Podkategorie

Strona 2 z 3