Sekcje Zarządu SU

Nasz Zarząd składa się z 4 sekcji:

1. imprezowej (przewodniczący Maciej Surówka)
  2. dekoracyjna (przewodnicząca Klaudia Krawcewicz)
  3. charytatywna (przewodnicząca Oliwia Hajto)
  4. informacyjna (przewodniczący Patryk Brózda)

WSZELKIE PROPOZYCJE PROSIMY KIEROWAĆ DO PRZEWODNICZĄCYCH ODPOWIEDNICH SEKCJI :)

Dyskoteka - 01.10.2015r.

W dniu 01.10. w naszej szkole odbyła się pierwsza w tym roku dyskoteka. Przybyło wielu uczniów. Wszyscy dobrze bawili się przy wspaniałej muzyce. Zapraszamy do wypełnienia ankiety nt. tejże dyskoteki : http://goo.gl/forms/cqhUNdchAU

Zapraszamy także do polubienia facebook'owej strony naszej szkoły : https://www.facebook.com/Gimnazjum-nr-35-w-Krakowie-166593456718850/timeline/

a także strony Zarządu SU naszej szkoły : https://www.facebook.com/Zarz%C4%85d-SU-Gimnazjum-35-w-Krakowie-761991880594348/timeline/

Skład Zarządu SU

Przewodniczący Zarządu: Patryk Kozielski

Zastępca Przewodniczącego: Dawid Kamiński

Sekretarz: Kamila Chowaniec

Skład Rady Samorządów Klasowych

Aleksandra Taran IA

Bruno Zieliński-Święch IB

Michał Kękuś IC

Oliwia Czuba ID

Sebastian Twardy II A

Aleksandra Lisowska IIB

Wojciech Nowak IIC

Klaudia Krawcewicz IIIA

Wojciech Żebrowski IIIB

Dominika Leniartek IIIC

Kamila Wycichowska IIID

Patryk Brózda IIIE

Wizyta w Urzędzie Dzielnicy

Dnia 12 marca 2015 roku w Biurze Rady Dzielnicy XII Bie¿anów-Prokocim odbyło się spotkanie dotyczące popularyzacji krakowskiego Podgórza zorganizowane przez fundację "Wygrajmy Siebie". Przedstawiony został pomysł na grę planszową i konkurs Biura Poselskiego Pana Posła Józefa Lassoty na film o ostatnich 25 latach Krakowa. Na spotkaniu zjawił się sam Józef Lassota, prezydent Krakowa w latach 1992-98. Można było z nim podyskutować na temat naszego miasta i projektów. Uczniowie naszej szkoły wyrazili chęć do uczestnictwa w rozwijaniu przedstawionych propozycji.
Urząd Dzielnicy - zdjęcie

Zadania i akcje samorządu na rok 2014/2015

Zadania i akcje samorządu uczniowskiego na rok 2014/2015

1.Organizowanie:
Wyborów Rzecznika Praw Ucznia,
Kampanii wyborczej i wyborów na następny rok,
Wyborów do sekcji w Samorządzie Uczniowskim.

2.Reprezentowanie szkoły na zewnątrz podczas imprez organizowanych przez placówki oświatowe i inne organizacje (Młodzież Pamięta-akcja patriotyczna-11listopada -3 maja-Powstanie listopadowe i styczniowe).

3.Prowadzenie akcji charytatywnych (Góra grosza, Gwiazdka dla zwierząt).

4.Zbieranie surowców wtórnych (makulatura).

5.Pozyskiwanie funduszy na nowy sprzęt dyskotekowy.

6.Nawiazanie współpracy z innymi podmiotami, instytucjami.

7.Zorganizowanie dyżurów uczniowskich.

8.Dbanie o ład i porządek w szkole i jej otoczeniu.

9.Włączanie się do prac przy organizowaniu konkursów, szkolnych uroczystości, podczas zebrań z rodzicami, podczas promocji szkoły.

10.Organizowanie imprez szkolnych kulturalnych, okolicznościowych i dyskotek (Dzień chłopaka, Andrzejki-Dzień czarodzieja, Mikołajki, Dzień aniołka, Walentynki, Dzień kobiet, Tłusty czwartek, Dzień dziecka-Festyn, Komers klas III).

11.Organizowanie wyborów najsympatyczniejszej dziewczyny i dżentelmena szkoły.

12.Wybór ,,Mistrzów Przedmiotów”.

13.Przeprowadzanie serwisu informacyjnego na tablicach samorządowych.

14.Prowadzenie kroniki szkolnej.

15.Prowadzenie innych akcji młodzieżowych (poczta walentynkowa, szczęśliwy numerek, konkurs czystości sal).

16.Projekty (Uczeń-Obywatel, Krokus).