Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
lo43

o samorządzie

Wybory Przewodniczącego SU.

Dnia 11.06.2015 w naszym gimnazjum odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. 

Wyniki:

1.Kamil Sobolak (97p)

2.Andrzej Baran (85p)

3.Paulina Szponder (82p)

4.Klaudia Krawcewicz (68p)

5.Aleksandra Jachimczyk (66p)

6.Maciej Surówka (61p)

7.Patryk Brózda (55p)

8.Natalia Gajek (44p)

9.Dominika Leniartek (38p)

Sekcje Samorządu

11054553 776752302395677 708007776 o

PRZYDZIELENIE DO SEKCJI:

Sekcja porządkowa:
Gabriela Kostrzewa kl. IIIb (przewodnicząca)
Aleksander Wojtas kl.IIIa
Natalia Gajek kl.IIb
Dominika Leniartek kl.IIc

Zadania sekcji: organizowanie imprez, pozyskiwanie funduszy, nawiązanie współpracy, włączanie się do prac, dbanie o ład i porządek.

Sekcja dekoracyjna:
Klaudia Krawcewicz kl. IIa (przewodnicząca)
Gabriela Sajak kl. IIIc
Jakub Rospond kl. Ib
Maciej Surówka kl.IIe

Zadania: pozyskiwanie funduszy, nawiązanie współpracy, włączanie się do prac, organizowanie imprez, prowadzenie kroniki szkolnej, przeprowadzanie serwisu informacyjnego na tablicach samorządowych.

Sekcja charytatywna:
Marcelina Gromala kl. IIIb (przewodnicząca)
Ania Maszczak kl.IIIc
Paulina Szponder kl.IId
Weronika Owsianka kl.IIIa

Zadania: prowadzenie akcji charytatywnych (Góra grosza, gwiazdka dla zwierząt), pozyskiwanie funduszy, nawiązanie współpracy, włączanie się do prac, organizowanie imprez, prowadzenie akcji młodzieżowych.

Sekcja imprezowa:
Andrzej Baran kl. IIa 
Patryk Brózda kl. IIe
Natalia Gajek kl. IIb

Zadania: zbieranie surowców wtórnych, pozyskiwanie funduszy, nawiązanie współpracy, włączanie się do prac, organizowanie imprez, szkolny sprzęt.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego na rok 2014/2015

Członkowie Samorządu Uczniowskiego (2014/2015)

1.Klaudia Krawcewicz kl. IIa
2.Andrzej Baran kl. IIa
3.Kamil Sobolak kl. IIb
4.Natalia Gajek kl. IIb
5.Małgorzata Biel kl. IIc
6.Kamila Płatek kl. IIc
7.Filip Karaś kl. IId
8.Paulina Szponder kl. IId
9.Max Norelli kl. IIe
10.Maciej Surówka kl. IIe
11.Patryk Brózda kl. IIe
12.Magdalena Rudzińska kl. IIIa
13.Aleksander Wojtas kl. IIIa
14.Mateusz Bułka kl. IIIb
15.Marcelina Gromala kl. IIIb
16.Gabriela Kostrzewa kl. IIIb
17.Gabriela Sajak kl. IIIc
18.Anna Maszczak kl. IIIc

PRZEWODNICZĄCA:
Magdalena Rudzińska kl. IIIa

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ:
Mateusz Bułka kl. IIIb

SEKRETARZ:
Marcelina Gromala kl. IIIb

ZASTĘPCA SEKRETARZA:
Aleksander Wojtas kl. IIIa

RZECZNIK PRAW UCZNIA:
Gabriela Sajak kl. IIIc

SZTANDAR:
Marcelina Gromala kl. IIIb
Maria Ruszało kl. IIIa
Kacper Chechelski-Dziepak kl. IIIc