GimPasjonaci

Gimnazjalne pasje

Panuje powszechne przekonanie, że młodzież – w tym gimnazjalna- ogranicza się jedynie do wytrwałego siedzenia przed komputerem, marnotrawienia czasu na „pełny rozkwit życia towarzyskiego” na Facebooku, oglądania kiczowatych filmów i ściągania nielegalnej muzy z You Tube.  Grzechem byłoby pominąć uzależniające gry, które spędzają sen z powiek nie tylko  dzieciom, ale nade wszystko ich rodzicom.

Posługiwanie się tym stereotypem jest jednak bardzo krzywdzące, bo współczesny nastolatek realizuje się na wiele sposobów. Posiadając różne zainteresowania, spełnia swoje marzenia, stawia sobie wysoko poprzeczkę, ma spore ambicje i z uporem stara się im sprostać. Pasje, o których opowiedzieli mi moi uczniowie, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły i zainspirowały do stworzenia kolejnej zakładki. Dowodzą one tylko jednego, że – my dorośli- możemy mieć wielki powód do dumy.

B.Wojtasińska

Lata 2013/2014

Łucznictwo- sport dla wytrwałych

Malarstwo- mój sposób na życie

Moja pasja- Oyama Karate

Taniec jak narkotyk

Uroki wędkarstwa

Górskie wędrówki

Fotografia moim życiem

Spełniamy swoje marzenia- wystawa zdjęć Koła Fotograficznego

Międzynarodowy Dzień Języka Polskiego - warsztaty naukowe

GALERIE ZDJĘĆ :

Łucznictwo- sport dla wytrwałych

Malarstwo- prezentacja prac Oliwii Karaś

Górskie wędrówki Dawida Kostrzewy

Fotografia- galeria zdjęć Izy Leśniak

Lata 2015/16

Niezwykła gra karciana

Moja pasja- JUDO

Czy haftowanie może być pasją?

Balet- oderwanie od rzeczywistości

W świecie filmu