Laureaci i Wyróżnieni w konkursie wiedzy z języka polskiego

W roku szkolnym 2015/16 odbyła się XII edycja Wiosennych Zmagań z Językiem Polskim. Wzięli w niej udział uczniowie z naszej szkoły. Uzyskali fantastyczne wyniki i osiągnęli wielki sukces. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wśród LAUREATÓW I WYRÓŻNIONYCH tego konkursu znalazło się aż sześcioro naszych gimnazjalistów.

Dumni z Waszych wyników, serdecznie Wam gratulujemy posiadanej wiedzy i zdobytych umiejętności.

Nauczyciele Języka Polskiego

XII Zmagania z Jezykiem Polskim