Recenzje teatralne

Zostań recenzentem! – to nie jest takie trudne

Wizyty w teatrze gwarantują młodemu widzowi niezapomniane wrażenia i zapewniają przeżycie cudownych chwil, dzięki którym choć na moment może on oderwać się od zwykłej, szarej, nierzadko nudnej rzeczywistości i przenieś w niezwykły świat wykreowany przez aktorów.
Chciałabym kilkoma moimi recenzjami zachęcić uczniów do zapisywania własnych spostrzeżeń po obejrzeniu przedstawień teatralnych.

B. Wojtasińska

Spektakle  w latach 2011/12

Słów kilka o... spektaklu Dziady cz. II A. Mickiewicza

Zemsta, która nigdy się nie znudzi